20 Mart 2014 Perşembe

Pinuccia'nın kış şenliğinden hediye gelen 2. kitap


Kış şenliğini bırakıp bahar şenliğine geçtiğimiz bu günlerde iki hediye kitabımla kendimi çok mutlu hissediyorum...Bahar da bu kadar şanslı olabilir miyim bilmiyorum.. İlk gelen kitabı okuyup yorumlamıştım..
Carlos Ruiz Zafon'un Cennet Mahkumu adlı kitabıydı.Merak edenler buraya. bu yazarla ilk tanışmam olmuştu.

Şimdi ise Altın yayınlar bana başka bir yazarın kitabını göndermiş. James Redfield. üniversite döneminde okuduğum iki kitabın yazarı aynı zamanda." Dokuzuncu Kehanet" ve "Onuncu Kehanet".

dokuzuncuyu bulamadım :(

Yeni gelen kitabım ise işte bu :


En kısa zamanda bunu da okuyup yorumlayacağım,bakalım bahar şenliğinde ona uygun bir kategori bulabilecek miyim? Herkese keyifli okumalar...

10 yorum:

 1. "Dokuz Kehanet" ve "Onuncu Kehanet" kitaplarını okumuştum. Gerçekten insanın çevresine farklı bir gözle bakmasını sağlayan kitaplar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet ben de okumuştum,sonra da yazarı takip etmeyi bırakmışım.güzel bir tesadüf oldu Onikinci Bilgi'yi yolladılar..bakalım bu nasıl..hayatımın rutinlerinden sıkıldığım bir dönemde belki de bana yardıma gelmiştir :)

   Sil
 2. Bana da aynı kitap gelmiş:)
  Ne zaman okurum bilmiyorum ama:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de bahar şenliğinden bir kategoriye yerleştirmeyi planlıyorum :)

   Sil
 3. Ben de aynı kitaba bu etkinlik sayesinde sahip oldum:) Çok mutluyum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. okudunuz mu ? böylece üç arkadaş aynı kitaba sahip olmuş olduk beraber yorumlarız belki :)

   Sil
  2. Yoo daha okumadım. Onu çok sonra okurum. Hediyem 2 gün önce elime ulaştı. Okuyunca yorumlarım canım:)

   Sil
  3. tamam ben de şenlik içinde okumayı planlıyorum..yorumunu bekliyorum :)

   Sil
 4. Benimki de dün gelmiş ama sanırım balkonda çamaşır astığım için duyamadım :( aksilik değilmi. Bütün gün gelmez tam çıkarsın yada işin olunca gelir. Neyse bugün gidip alıcam. Acaba banada aynısımı gelmiş. İlk kez okuyacağım james redfiel di. Keyifli okumalar canım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet,geçen sefer bana da öyle oldu,bir de kargoya gittik araç gelmemişmiş,yarım saat araç bekledik falan..tam yılan hikayesiydi..o kitap da çok güzeldi...bu da güzeldir umarım..sana da aynısı gelirse 4 kişi de aynı kitap olacak :)

   Sil